BenQ Zowie RL2455 75 Hz Sorunu

Youlostt

Hectopat
BenQ Zowie RL2455 75 Hz'de kullanabilir miyim, var mı bu özellik monitörde? Araştırdım sitesinde olduğu yazıyor kullanan var mı peki bu monitörü? Şunu da denedim Nvidia denetim masasına giriyorum, çözünürlükte 60 Hz'den üstünü seçemiyorum, HDMI'dan bağlı PC'ye monitör. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki 1024x768 gibi bir çözünürlükte destekliyordur sadece 75Hz'i. Bir de HDMI bende de 60Hz üstünü göstermiyordu, DVI-D kablonuz varsa deneyebilir misiniz?

Kardeşim evet onda oluyor ama sitesinde 1920 1080'de 75Hz'i desteklediği yazıyor ve BenQ satan firmayı aradım orada çalışan biriyle görüştüm oda aynı monitörü kullanıyormuş ve HDMI kablosuyla 75Hz'de kullanıyormuş.

Kardeşim evet onda oluyor ama sitesinde 1920 1080'de 75Hz'i desteklediği yazıyor ve BenQ satan firmayı aradım orada çalışan biriyle görüştüm oda aynı monitörü kullanıyormuş ve HDMI kablosuyla 75Hz'de kullanıyormuş.
Monitörünüzü CRU yazılımı ile Overclock'lamayı deneyebilirsiniz o halde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı