Berminal güvenilir mi?

Pointless Potato

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Valhalla
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Berminal diye bir uygulama buldum. Referans sistemli bir uygulama. Getirdiğin her kişi için 100 Berm (Ethereum tabanlı bir altcoin) veriyor. Fakat güvenilirliği hakkında pek bir fikrim yok. Bilgisi olan varsa biraz aydınlatabilir mi?

Şahsımca sonuna kadar güvenilir. IOST Global Partnership programına katılmayı başarmış bir altcoin olup Berminal'in kurucusu IOST'un ortaklarından biri.

Kaldı ki referans sistemi olan altcoinlere güvenmemeyi mantıksız buluyorum. Airdrop dağıtımı yapan, borsaya girmiş ve kullanıcılara kazançlarını teslim etmiş referans sistemli altcoinler mevcut. Bunların ülkemizden örnekleri Bitexen ve Bayebit'tir. İkisi de referans sistemine sahip, kendi altcoinleri bulunan borsa siteleri. Bitexen 0,60 dolaylarından işlem görürken Bayebit borsaya girişte aceleci davrandığı için 0,10 gibi bir tahtadan alım satımı yapılıyor.

Bir süredir sitesine girilememektedir. Belli ki iyi gitmeyen bir şeyler var. Gelişmeler hakkında net bilgisi olan varsa bizleri de aydınlatsın.

Geri
Yukarı