Berserk Deluxe serisi alınır mı?

ayanamienjoyer

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'da kitaplarda 2 al 1 öde kampanyası olduğu için (?) gerekli şeylerde yaklaşık 5 bin TL tutacak bir alışveriş attığım SS'teki kadar tutuyor. Sizce alınabilir mi? Sonradan satmak istesem satabilir miyim? Önerilerinizi, fikirlerinizi sunabilir misiniz? (Berserk Deluxe 1, 4 ve 5. ciltleri)

Berserk pişman etmez seni ve çok popüler olduğu için alıcısı illaki çıkar.

Bu kitaplar kara borsa yahu, bir manga alayım demiştim şu an 1K olmuş 300 liraya aldıydım dolaptan, bence al, çok iyi seridir.

Bu kitaplar kara borsa yahu, bir manga alayım demiştim şu an 1K olmuş 300 liraya aldıydım dolaptan, bence al, çok iyi seridir.
hocam seriyi okudum seviyorum valla bi berserk fanı olarakta amazon sıkıntı çıkarmaz bana dimi sonuçta yurtdışından gelecek ürünler

Hocam seriyi okudum seviyorum vallahi bir berserk fanı olarak da Amazon sıkıntı çıkarmaz bana değil mi sonuçta yurt dışından gelecek ürünler.

Hocam çıkarmaz diye tahmin ediyorum, ancak dikkat edin kütüphaneden falan çalınmış olmasın ;D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…