Bethesda beklenen Doom Eternal oyununu kendisi "crack"ledi

zoky787

Hectopat
Yer
-37.71346442925004, 145.46635037319714
Bethesda, merakla beklenen Doom Eternal oyununun Battle.Net versiyonuna DRM korumasız .exe versiyonunu da dahil etti.

Screenshot_2020-03-20 DOOM Eternal Crack Status CrackWatch.png

Oyunun normalde DENUVO korumalı olduğu bilindiğinden bu durumun hata olduğu düşünülse de, Doom shareware köklü olduğundan bazıları kasten olduğunu da iddia ediyor.
Coronavirus nedeniyle evde kapalı kalan insanlar için yapılmış olabileceğini söyleyenler de var. DRM'siz bir .exe dosyalara son anda bilerek eklenmiş olabilir.

Not: Bu konu korsanı savunmak için açılmadı.

N.

Bethesda, merakla beklenen Doom Eternal oyununun Battle.Net versiyonuna DRM korumasız .exe versiyonunu da dahil etti.

Eki Görüntüle 517282

Oyunun normalde Denuvo korumalı olduğu bilindiğinden bu durumun hata olduğu düşünülse de, Doom shareware köklü olduğundan bazıları kasten olduğunu da iddia ediyor.
Coronavirus nedeniyle evde kapalı kalan insanlar için yapılmış olabileceğini söyleyenler de var. Drm'siz bir .exe dosyalara son anda bilerek eklenmiş olabilir.

Not: Bu konu korsanı savunmak için açılmadı.

Nasıl yani ben bu oyunu yüklersem korsan yüklemiş sayılmam o zaman :d.

Bethesda bile korsanı destekliyor ama Technopat forum yetkilileri desteklemiyor(!) Ünlemi koyayım da ne olur ne olmaz, hesabım falan silinir.
Aslında korsana girmiyor kıran yok çünkü oyunu. Fallout saçmalıklarından sonra bu hamle gerçekten ilaç gibi geldi.

Ben bunu hep diyorum, sen bu oyunu korsan oynasanda oynamasanda deli gibi satacaklar, çünkü korsandan haberdar olmayan veya güvenmeyen bir çok Gamer var. Kendileri cracklediler oyunu ne oldu, yine deli gibi sattı. Senin bu oyuna 60$ dolar gibi küçük bir meblağ ödemen geliştiricileri desteklediğin anlamına gelmez, onların çikolata parasını karşıladığın anlamına gelir, geliştiriciyi desteklemek isteyen Reviewlar, arkadaşlarına önerir, o arkadaşlarıda diğerlerine önererek bir zincir oluşur bu şekilde oyun deli gibi satış oranlarını yakalar. Sosyalede ''Piracy'' adında bir korsanlık bölümü gelmelide, Reddit gibi bir çok forumda varsa Technopatta neden olmasın, forumun kalitesi düşecekse konu öne çıkmasın, sadece Piracy bölümünü takip edenler görsün, bunu site yöneticileri düşünmesi gerektiği için ankette başlatmıyorum korsana destek gelsin diye, çünkü çok büyük bir tartışma çıkacağını ve hırsızlığı mı savunacağız ulan diyen insanların çok çıkacağını biliyorum.

Geri
Yukarı