BetterDiscord "Görünüşe göre Discord beklenmedik bir şekilde çöktü"

erimegeo

Hectopat
2017'den beri Discord kullanıcısıyım. Geçtiğimiz hafta BetterDiscord kurdum ve içinde gerçekten kullanıcı deneyimini iyi yönde etkileyen pluginler mevcut ancak BetterDiscord açıkken "Ayarlar" kısmına tıkladığımda "Hmm bu biraz garip, görünüşe göre Discord beklenmedik bir şekilde çöktü" diyor. Tüm pluginleri sildim. Discord'u Denetim Masası'ndan silip tekrar yükledim ancak BetterDiscord kullanırken bu hata ile karşılaşıyorum.

2017'den beri Discord kullanıcısıyım. Geçtiğimiz hafta BetterDiscord kurdum ve içinde gerçekten kullanıcı deneyimini iyi yönde etkileyen pluginler mevcut ancak BetterDiscord açıkken "Ayarlar" kısmına tıkladığımda "Hmm bu biraz garip, görünüşe göre Discord beklenmedik bir şekilde çöktü" diyor. Tüm pluginleri sildim. Discord'u Denetim Masası'ndan silip tekrar yükledim ancak BetterDiscord kullanırken bu hata ile karşılaşıyorum.

Hangi dilde kullanıyorsunuz ?

2017'den beri Discord kullanıcısıyım. Geçtiğimiz hafta betterdiscord kurdum ve içinde gerçekten kullanıcı deneyimini iyi yönde etkileyen pluginler mevcut ancak betterdiscord açıkken "ayarlar" kısmına tıkladığımda "hmm bu biraz garip, görünüşe göre Discord beklenmedik bir şekilde çöktü" diyor. Tüm pluginleri sildim. Discord'u Denetim Masası'ndan silip tekrar yükledim ancak betterdiscord kullanırken bu hata ile karşılaşıyorum.

Pluginlerden dolyai ya da temalardan dolayi oluyor bdnin indirdiğiniz exe ile gelen indirmeyi bir kez daha yapin ancak bu sefer silme yani temizleme üzerine yapin daha sonra sisteminizi yeniden başlatip bir daha indirin birkaç plugin indirmeyi deneyim eğer yine çöküyorsa Discord'u silin ayni işlemi tekrarlayin.

Pluginlerden dolyai ya da temalardan dolayi oluyor bdnin indirdiğiniz exe ile gelen indirmeyi bir kez daha yapin ancak bu sefer silme yani temizleme üzerine yapin daha sonra sisteminizi yeniden başlatip bir daha indirin birkaç plugin indirmeyi deneyim eğer yine çöküyorsa Discord'u silin ayni işlemi tekrarlayin.

İngilizceye çevirebilir misiniz? Bir de öyle deneyin.

Şu anlık işe yarıyor gibi yine de pluginleri azaltmam gerekti çok da yoktu ama çökmeler oldu karışıklığa da gerek yok sonuçta. Teşekkürler yardım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı