BetterDiscord özellikleri kullanılamıyor

BetterDiscord, Discord API Abuse'a giriyor. 3. Parti yazılımdan dolayı ban yiyebilirsiniz. Onun harici BetterDiscord'u kaldırıp tekrar kurun olmazsa tekrar Discord'u kurun.

BetterDiscord'u indirdiğimde özelliklere erişemiyorum ve Discord'u tarayıcıdan kullandığımı zannediyor.
Silip yeniden yüklemeyi deneyin. Aklınızda bulunsun Discord bu ve bu tür yazılımların hizmet şartlarına aykırı olduğunu belirtiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BetterDiscord, Discord API Abuse'a giriyor. 3. Parti yazılımdan dolayı ban yiyebilirsiniz. Onun harici BetterDiscord'u kaldırıp tekrar kurun olmazsa tekrar Discord'u kurun.
API abuse değil yanlış bilgi vermeyelim. API'a hiçbir şekilde dokunmuyor. Sadece client modifikasyonu. Discord TOS Abuse denilebilir.

İnsanlar yine konu sahibine yardım etmek yerine BetterDiscord ile ilgili bildikleri tek şey olan "BetterDiscord ban sebebi." deyip kayıplara karışmış.

BetterDiscord installer uygulamasını açın ve fotoğraftakileri deneyin. Bende aynı sorun olduğunda çözülüyor böyle yapınca.
1.PNG

2.PNG

Repair işlemi bittikten sonra Discord'u görev yöneticisinden kapatıp tekrar başlatın.

@navdir dostum üzgünüm ama denedim çalışmadı​

Dostlar çözümü buldum antivirüs kapattım oldu antivirüs 3.parti yazılım diye engellemiş kapatınca başarıyla kuruldu.

Geri
Yukarı