Beyaz arkaplan önerisi

Bembeyaz ve kaliteli bir perdeyi askı aparatları ile dümdüz olacak şekilde sabitleyip kamera arkasına sağlam bir ışık koyarsanız, arkası beyaz ayakkabı fotoğrafı çekebilirsiniz. Ve ya bu kadar masrafa girmeden azıcık bile Photoshop bilginiz varsa çektiğiniz fotoğraftaki ayakkabıyı kesip beyaz arkaplan'a aktarabilirsiniz. (YouTube'da nasıl yapılacağını gösteren videolar var.)

Kendinize aşağıda attığım resimdeki gibi ufak bir eşya stüdyosu yapabilirsiniz. Mukavva, A4 kağıdı ve basit bir çadır ampülü ile gayet kullanışlı bir şeyler ortaya çıkabileceğini düşünüyorum. :)
LODOJJMJGK952018171610_foldio-2--studio-photo---1-.jpg

Kolay yoldan Photoshop biliyorsan resmi kesip ona göre ayarlayabilirsin.
Photoshop biliyorum ama ayakkabı çeşidi çok fazla tek tek çok zamanımı alır yeni modellerde geliyor değerli yorumun için teşekkürler :)
Kendinize aşağıda attığım resimdeki gibi ufak bir eşya stüdyosu yapabilirsiniz. Mukavva, A4 kağıdı ve basit bir çadır ampülü ile gayet kullanışlı bir şeyler ortaya çıkabileceğini düşünüyorum. :)
Eki Görüntüle 352378
Bu tarz birşey işimi görür aslında o arkadaki fon perdesi olarakmı geçiyor ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı