Beyaz ayakkabı nasıl yıkanır?

Makineye atmayı hiçbir ayakkabı için önermezler. Islak mendil de uzun vadede zararlı. Kuru peçeteyi ıslatıp silmeye çalışırsan da peçete parçalanır, kalıntıları kötü olur. En iyisi ıslak bir bez ile silmek, kullanmadığın tişörtünü de bez olarak kullanabilirsin. Mutfakta kullandığın sarı bez olmaz, onun da tüyleri parçalanıyor ve sünüyor.

Makineye atmayı hiçbir ayakkabı için önermezler. Islak mendil de uzun vadede zararlı. Kuru peçeteyi ıslatıp silmeye çalışırsan da peçete parçalanır, kalıntıları kötü olur. En iyisi ıslak bir bez ile silmek, kullanmadığın tişörtünü de bez olarak kullanabilirsin. Mutfakta kullandığın sarı bez olmaz, onun da tüyleri parçalanıyor ve sünüyor.
Annem alıyordu sanki ıslak havlu mu ney ıslak bezde olabilir ıslak mendil kutusunun büyük hali Onla güzel silinebilir.
Cok tesekkur ederim. Ne kadar faydali olur peki? İnternette karbonat falan bir seyler karistiriyorlar, saglikli olur mu?

Cok teşekkür ederim. Ne kadar faydali olur peki? İnternette karbonat falan bir seyler karistiriyorlar, saglikli olur mu?

Biraz sirke ve karbonattan zarar gelmez sanki. İnternette beyaz ayakkabı temizleme köpükleri var onlardan alabilirsiniz çok takıntılıysanız tecrübe etmedim genelde ıslak bez ile silip geçiyorum yeterince de temiz oluyor.

Karbonat, diş macunu gibi malzemeler beyazlatma için. Çok kirlenirse beyaz bir macun veya karbonat ile çiteleyip yine ıslak bir bezle silebilirsin. Yıkama, sil.
Biraz sirke ve karbonattan zarar gelmez sanki. İnternette beyaz ayakkabı temizleme köpükleri var onlardan alabilirsiniz çok takıntılıysanız tecrübe etmedim genelde ıslak bez ile silip geçiyorum yeterince de temiz oluyor.
Tesekkur ederim.

Geri
Yukarı