Beyaz klavye için mouse pad önerisi

Bütçe
₺200,00
Alacaksanız bu bütçede Xrades veya Porge öneriyorum. Zaten Porge bakmışsınız, ancak Xrades'den de belki hoşunuza giden bir model olabilir. Oraya da bakının, öbür attığınız markayı duymadım, denemedim. O yüzden bir şey diyemiyorum ancak yüzeyi iyi de durmuyor. Xrades ile Porge arasında da minimal farklar var. İkisi de çok yakın ürünler, deseni görüntüsü hoşuna gideni alın derim.
Sanırım Porge olanı tercih edeceğim, beyaz olması açısından hoşuma gitti. Fiyatı biraz fazla geldi, 150 civarı olsaydı iyiydi. Neyse kupon falan bulamazsam 210'a alacağım.

@Caner Uncu Maalesef Xrades bile fiyatlarını yükseltti, 210 liraya hayli hayili değecek bir ürün. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
Teşekkür ederim hocam 🙏

Mouse pad elime ulaştı. Çarşamba sipariş vermiştim bugün geldi, 2 gün sürdü. Yüzeyi fena değil. Sol üst köşesinde iplik kısımda ufak bir defosu var. Baskı fena değil. ₺209 liraya aldım. Parasını hak eder mi emin değilim. Sırf baskısından dolayı pahalı. Aynı kalitede ucuz mouse padler bulunabilir diye düşünüyorum. Ha bu arada, plastik top gibi kokuyor ama geçer diye düşünüyorum.

WhatsApp Görsel 2023-11-17 saat 13.52.50_a8f278ff.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı