Beyaz Logitech fare önerisi

Bütçe
300TL

MrDrZoom

Hectopat
Arkadaşlar, sevgilime doğum gününde fare almak istiyorum. Şu anda hangi fareyi alırsam alayım kullanmış olduğu fareden daha iyi olacaktır.
Sevgilim; beyaz ve Logitech marka fareleri seviyor ama Türkiye'de sadece Logitech marka beyaz olan sadece 1 tane fare var.
Logitech G203 adlı farenin yurtdışında beyaz olarak satıldığını gördüm ama Türkiye'de hiçbir yerde göremedim.
Sizleree sorum şu:
İki fare (Ya da G102'den daha iyi olup; Logitech marka, beyaz ve bu fiyat bazında başka fare önerilerine de açığım. Yurtdışında ya da Türkiye'den fark etmez.) arasında önemli bir fark var mı? Eğer yoksa G102 iyi bir fare midir?
Şimdiden teşekkür ederim. 😊😊

Dosya Ekleri

• G102.PNG
    G102.PNG
    71,4 KB · Görüntüleme: 55
  • G203.PNG
    G203.PNG
    64,7 KB · Görüntüleme: 57
G102 kullanıyorum çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim. Hepsiburada'da şu an satılıyor ve hazır indirim de varken kaçırmayın bence.

G102 ile G203 aşırı benzer zaten hocam, ikisi de sizi asla üzmezler.

Bence G203 alın, hem daha yeni hem daha iyi. Şimdiden hayırlı olsun =)

Gerçekten çok hoş duruyor fareler.

2 mouse da aynı bu arada. G203 Amerika pazarında G102 ise Asya pazarında kullanılan adı. Hatta ben G102 kullanıyorum yazdım ama G203 kullanıyorum aslında. G102'yi garantiye yollamıştım bana sıfır G203 yollamışlardı 😃
Firmalar neden bu böyle farklı satış strajeleri izleyip biz kullanıcıların kafalarını karıştırıyolar ki 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı