Beyblade nereden alınır?

Vay be aklıma geldi şimdi çocukken mahalleler arası beyblade turnuvası yapardık kazanan rakibin beyblade alırdı sonra onları parçalardık kendi beylademizi güçlendirirdik metal Diski'ye 2 katlardık çift demir diskli beyblade dönüş hızı yavaş olmasına rağmen öyle sağlam vuruyordu ki kaç beyblade pert ettik öyle sonradan hepsi çöp oldu hevesim gitmişti ama çok heyecanlı oluyordu turnuvalar. Hey gidi günler 🥺🥺🥺

Bugün sınıftan biri beyblade getirmiş okula. 12.sınıfız bu arada :D. Ben de görünce canım çok fena çekti, eskiden ne oynardım diye. İnternetten baktım 450 liraya da var 150 liraya da 50 liraya da. Çok fazla para harcamak istemiyorum ama kırılacak bir şey de istemiyorum. Yani en azından hevesimi alabileceğim kadar bir şey olsa yeter. AliExpress'ten almak aklıma geldi ama daha önce hiç alışveriş yapmadığım için sistemini bilmiyorum. Beyblade nereden alınır?
Reis almak istiyosan kesinlikle 2. El almanı oneririm onun dışında aliexpressden sakin alma onlar direk çin malı almak istiyecegin marka takara tomy olsun hasbro ve rapityden uzak dur bu markalar dandik beyblade markalari 0 takara tomyler cok pahali o yüzden dolap uygulamasından yakaladigin beybladeyi al ama soyliyim kapış kapış gidiyor resmen

Geri
Yukarı