Beyerdynamic dt 990 Pro alınır mı?

DT990 Pro hiç kullanmadım tiz karakterli bir kulaklık mıydı O, aslında iyi diyorlardı o kulaklığa ama sesi nasıldır bilemem.

Vallahi Bende iyi Dedikleri için aldım bakalım hiç stüdyo kulaklık kullanmadım HyperX Cloud 2'den geçeceğim. Bende :D Creative G6 da Ses kartı aldım inşallah iyidir Tiz ağırlıklı ne demek hiç bilmiyorum ne anlama geliyor. :D

Vallahi bende iyi dedikleri için aldım bakalım hiç stüdyo kulaklık kullanmadım HyperX Cloud 2'den geçeceğim. Bende :D Creative G6 da ses kartı aldım inşallah iyidir tiz ağırlıklı ne demek hiç bilmiyorum ne anlama geliyor. :D

Creative G6 güzel ses kartı, uzun araştırmam sonucunda onun yazılımındanda kurtuldum. Bu ses kartının avantajı sağladığı ses şiddeti desteği ama pek ihtiyaç duymuyom artık. Anakartın ses seviyesi yetiyor ve ses yongasıda iyi, sesleri net detaylı, temiz ve berrak alıyorum. Tiz ağırlıklı yani şöyle anlatayım, bass sesi bilirsiniz yaygın bir şekilde verir sesi, mid orta ses ve tiz ise bass sesin incelmiş hali gibi düşün ince, keskin ve kulağı rahatsız edici bir sesi olur artırdıkça, bir diğer söyleşimle elektriksel gibi bir ses, ne demek istediğimi anlamışsınızdır 🙂, HyperX Cloud kulaklığıda öyle mesela tiz karakterli, birisine denemesi için söylemiştim ve tizli olduğunu söylemişti bana.

Creative G6 güzel ses kartı, uzun araştırmam sonucunda onun yazılımındanda kurtuldum. Bu ses kartının avantajı sağladığı ses şiddeti desteği ama pek ihtiyaç duymuyom artık. Anakartın ses seviyesi yetiyor ve ses yongasıda iyi, sesleri net detaylı, temiz ve berrak alıyorum. Tiz ağırlıklı yani şöyle anlatayım, bass sesi bilirsiniz yaygın bir şekilde verir sesi, mid orta ses ve tiz ise bass sesin incelmiş hali gibi düşün ince, keskin ve kulağı rahatsız edici bir sesi olur artırdıkça, bir diğer söyleşimle elektriksel gibi bir ses, ne demek istediğimi anlamışsınızdır 🙂, HyperX Cloud kulaklığıda öyle mesela tiz karakterli, birisine denemesi için söylemiştim ve tizli olduğunu söylemişti bana.

O zaman Benlik tiz sesi abartı şekilde açmayacağım zaten %70'lerde %50'lerde kullanmayı düşünüyorum o kadar sese kulak dayanmaz gibi net güzel ses alayım noktasal yeter bana. Cloud 2'deki gibi kapalı olmasını da istemedim ses geliyor geri sekiyor ve rahatsız ediyor diye açık bir kulaklık istedim açıkçası arkası o yüzden bunu tercih ettim bir de araştırmalarda da güzel demişler bakacağız artık.

O zaman benlik tiz sesi abartı şekilde açmayacağım zaten %70'lerde %50'lerde kullanmayı düşünüyorum o kadar sese kulak dayanmaz gibi net güzel ses alayım noktasal yeter bana. Cloud 2'deki gibi kapalı olmasını da istemedim ses geliyor geri sekiyor ve rahatsız ediyor diye açık bir kulaklık istedim açıkçası arkası o yüzden bunu tercih ettim bir de araştırmalarda da güzel demişler bakacağız artık.

Tiz azaltınca da istenilen seviyede olmuyor pek, ben eqsuz kullanıyorum. Benimki Logitech Pro X bass karakterli, sesleri bayağı iyi.

Tizler rahatsiz edebilecek seviyede yuksek gelmisti bana dt990 250 ohm versiyonunda, eq olmadan kullanmak biraz zor olabilir alisik degilsen. EQ ile duzeltilebilir tabiki.

Yanına da Creative G6 kartını alacağım. Kullanan arkadaşlar var mı? İlk defa bu tarz yüksek kalite bir kulaklık alacağım ve stüdyo kulaklıkları hakkında pek bilgim yok.
Sennheiser'da baktım fakat görüntüleri falan çok dandikmiş gibi izlenim veriyor. Biliyorum asıl olay içlerinde ama insan ister istemez bakıyor.
Tüm önerilere açığım. Son olarak arada oyun falanda oynayacağım ses kasılır mı diye sormak istiyorum.
Eğer dt 990 alıcaksan 80ohm veya altını almanı öneririm 250ohm besleyecek bir ses kartı bulmak için bütçeni baya arttırman gerekir.

Geri
Yukarı