Beyin göçü yaşıyorum

Yazılımcıysanız her ülke rahat rahat alır sizi.

Tanıdıklarınızın olması lazım. Özellikle de para gerekiyor. Oradan birisi sizi misafir olarak davet etmesi gerekiyor.
Benim halalarım var 4 tane Almanyada yaşıyorlar biz seni davet ederiz kaç kurtar kendini diyorlar bunu değerlendirmek istiyorum.

Hocam ben mütercimlik okuyup İngiltereye gitmek istiyorum sayısal alanda çok iyi değilim alırlar mı?

Yaptığınız şeylerden örnek var mıdır? Merak ettim de
Web sitelerini ekleyemem. Reklam statüsüne girebilir.

Mobilde olduğum için tasarımlarımı eklediğim Instagram sayfamdan ekran görüntüsü paylaşabiliyorum.

Dosya Ekleri

• A1E40E21-1619-464C-885A-51A09373563C.jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 51
Web sitelerini ekleyemem. Reklam statüsüne girebilir.

Mobilde olduğum için tasarımlarımı eklediğim Instagram sayfamdan ekran görüntüsü paylaşabiliyorum.
Hocam çok güzeller. Keşke bende yapabilsem.Bu aşamaya gelmeniz ne kadar sürdü? Nereden öğrendiniz? Hangi programları kullanıyorsunuz?

@Silinen üye Bey'in dediklerini özetleyici nitelikte olan Konfüçyüs'ün şu sözü ile noktalamak isterim: "Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız." ne kadar da güzel demiş...

Hocam çok güzeller. Keşke bende yapabilsem.Bu aşamaya gelmeniz ne kadar sürdü? Nereden öğrendiniz? Hangi programları kullanıyorsunuz?
Yeterli çaba ve hayal gücü ile neden yap(a)mayasınız? Çok üst düzey tasarımlar yaptığımı düşünmüyorum. Yaklaşık 4 senedir ilgileniyorum tasarım işleriyle. Kendi kendime, uğraşarak öğrendim. Yapamadığım yerde Google’dan destek aldım. Adobe PS ve AI kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…