Beylikdüzü'nde eve çıkılır mı?

macaastr

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, haliç üniversitesinde okuyorum. Eve çıkacağım ve Beylikdüzü'nde eve çıkmayı düşünüyorum siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kiralar uygun ama kötü yanları ve iyi yanları nedir?

Aman diyeyim Beylikdüzü diye Esenyurt denen çöplüğün kenarında bir yerden ev tutma. Onun dısında Beylikdüzü gayet yaşanır bir yer. Ama Haliç Üniversitesi Sütlüce'de, Beylikdüzü'ne uzaklıgı bir kenara kendi başına da ulaşımı pek kolay olmayan bir yer Sütlüce. Vaktin yollarda geçer, daha farklı semtlere bakmanı tavsiye ederim.

Aman diyeyim Beylikdüzü diye Esenyurt denen çöplüğün kenarında bir yerden ev tutma. Onun dısında Beylikdüzü gayet yaşanır bir yer. Ama Haliç Üniversitesi Sütlüce'de, Beylikdüzü'ne uzaklıgı bir kenara kendi başına da ulaşımı pek kolay olmayan bir yer Sütlüce. Vaktin yollarda geçer, daha farklı semtlere bakmanı tavsiye ederim.
Haliç Üniversitesi komple taşındı diye biliyorum. M7 metrosunun Alibeyköy durağına 10 dakika civarı yürüme mesafesinde. Daha sıkıntılı olur bu şekildeyse.

Aman diyeyim Beylikdüzü diye esenyurt denen çöplüğün kenarında bir yerden ev tutma. Onun dısında Beylikdüzü gayet yaşanır bir yer. Ama haliç üniversitesi sütlüce'de, Beylikdüzü'ne uzaklıgı bir kenara kendi başına da ulaşımı pek kolay olmayan bir yer sütlüce. Vaktin yollarda geçer, daha farklı semtlere bakmanı tavsiye ederim.

Nereyi önerirsin mesela? Üniversiteye yakın olan ve 7000-7500 civarı kiraya 1+1 güzel bir ev bulmam gerekiyor. Hangi semt uygun olur?

Nereyi önerirsin mesela? Üniversiteye yakın olan ve 7000-7500 civarı kiraya 1+1 güzel bir ev bulmam gerekiyor. Hangi semt uygun olur?
Arkadaşın dediği gibi Alibeyköy metrosuna yakınsa bu fiyatlara Küçükköy ve Ayazağa olabilir. Küçükköy'den metro ile, Ayazağa'dan tek otobüsle varabiliyorsun Alibeykoy metro durağına.

Arkadaşın dediği gibi alibeyköy metrosuna yakınsa bu fiyatlara küçükköy ve ayazağa olabilir. Küçükköy'den metro ile, ayazağa'dan tek otobüsle varabiliyorsun alibeykoy metro durağına.

Gaziosmanpaşa Karadeniz mahallesinde bir ev buldum. Bugün oraya gidip bir bakacağım. Oralar hakkında bir bilgin var mı hocam?

Geri
Yukarı