BF 2042 %93 RTX 3070 ve %88 CPU kullanıyor

Altuğ karatekin

Hectopat
Bu oyunsal bir durum mu merak ediyorum ya da sistemsel mi? İşlemcimin CBS ayarını açtım. Normalde kapalı 3.6 GHz'de çalışıyordu ama 3070'i belki besleyemiyordur diye açtım ama bir fark göremedim FPS ya da başka işlerde. Üstüne bir de ekstra ısı bindi. Oyun değerlerimi aşağıda veriyorum. Bu değerler normal mi?

1688927534695.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci modelini yazmamakta diretmenizi anlayamadım.

Neredeyse her işlemci modeli bu oyunda yüksek kullanımlarda geziyor. İşlemci kullanımına limit getirmek istiyorsanız YouTube üzerinde mirliva bununla ilgili bir video ve Config dosyası paylaşmıştı. O video ile kullanım değerlerini düşürebilirsiniz. İşlemci kullanımına limit getirmenin olayı da bazen %100 kullanım değerlerine çıkılıyor. Bu durum olduğunda mouse ya da klavye de gecikmeler oluyor. Sıkıntı kısaca oyunda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunsal bir durum mu merak ediyorum ya da sistemsel mi? İşlemcimin cbs ayarını açtım. Normalde kapalı 3.6 GHz'de çalışıyordu ama 3070'i belki besleyemiyordur diye açtım ama bir fark göremedim FPS ya da başka işlerde. Üstüne bir de ekstra ısı bindi. Oyun değerlerimi aşağıda veriyorum. Bu değerler normal mi?

Eki Görüntüle 1855141

Mirliva YouTube kanalının Battlefield 2042 işlemci rahatlatma videosunu izleyebilirsiniz bayağı işe yarıyor iyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı