BF 4 nasıl alınır?

Sametkılıc28

Kilopat
Daha fazla  
Ben bu zamana kadar Steam'den alınıyor sanıyordum sadece BVBC2 oradaymış ama gördüğüm kadarıyla iyi bilgisayar olmadıgından cahil kalmışım bu tür oyunlarda.

BF'nin şu an onlineı sağlam olan oyunu BF4 diye okudum bazı yerlerden Youtube'da falan zaten çokça multiplayer çekimleri var ancak biraz önce araştırdığımda Origin diye baska bir yerden indirebileceğimi okudum.

Bu Origin Steam gibi bir şey mi? İndirip para yükleyip oyun alacağımız bir panel mi? Bilgisi olan bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Ayrıca satış sitelerinde BF 4'ün değişik fiyatlarda satıldıgını gördüm bu da kafamı karıştırdı. Biri şu an rehber olursa çok sevinirim. Nereden alayım nasıl yapayım hiçbir fikrim yok.

Teşekkürler hayırlı Ramazanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, yaklaşık 3 gün önce Kinguin'den BF 4 aldım ''DWG'' satıcısından 23 TL ye direk kod geldi. Kinguin'den almanı tavsiye ederim. İndirim kodlarını kullanarak 70 krş indirim alabiliyorsun :) Kinguin'den nasıl alacağını bilmiyorsan yardımcı olabilirim sana.

Teşekkürler araştırırken durmaplayi gördüm ordan aldım 20 tl ye aslında daha önce aldım ancak konu hakkında yazamazsınız yazıyodu cevap yazamadım o yüzden nedendir bilmiyorum teşekkürler .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı