BF1 Eşleştirme Başarısız Sorunu

asum812

Hectopat
Daha fazla  
Bir süredir BF1 oynamak için girdiğimde bir türlü herhangi bir maça giremiyorum. Online gözüküyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum eşleştirme arayana kadar. Herhangi bir eşleştirmeye girmek istediğimde ise oyun yükleme ekranında kalıyor. Beni hiç bir maça atamıyor. Ben bir yer seçip girdiğimde ise oyun içine giremiyorum.

[Çözüldü] Battlefield 1 yükleme ekranında takılma - bağlantı sorunu

Şu konuda moderatör arkadaşın önerilerini bir bir denedim ama hiç biri çözüm sağlamadı. Bu sorunun sebebi ve çözümü nedir acaba?

EA'nin süregelen hataları. Bendede aynı sorun var, server browserden bazı serverlere girebiliyorum.

Bende de var aynı sıkıntı. Serverda 1-2 maç atabildim ama otomatik eşleştirme ile maça giremedim. Zaten sunucu listesinde de Official sunucuları takip ettim. İlk baktığımda "Şok Operasyonlar" modunda 8 sunucu falan vardı. Fakat bir süre sonra 3'e kadar düştü. Belki şimdi daha da düşmüştür. EA sunucularında sorun var sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı