BF3 Directx function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVİCE_HUNG

Fark etti isen en başta oc yaptığını veya saatlerle ilgili sorun olduğundan orj. hale getirmen gerektiğini söylemiştim. Ayrıca ekran kartı üzerinden safe mode butonuna hiç basıp kontrol ettin mi?
Normal kart overclock edilmiş halde bildiğim kadarı ile ve 1100mhz yani ben yapmamıştım. Ayrıca firmware yükledi ama o kısımları görmedim. O tuşu hiç kullanmadım. Değerli ilginizden çok memnunum.
Not: Umarım yazım hatası olan yorumu cevaplamaktan ceza yemem.
Safe mod tuşuna bastığımda hiçbir değişim yok.

Normal kart overclock edilmiş halde bildiğim kadarı ile ve 1100mhz yani ben yapmamıştım.
Yani ortada bir oc durumu var :) Yani sizin yapmanız değil yapılmış olması yeterli. Bu yüzden oc olan kartları fazla önermemeye çalışıyorum. Downclock ile bu gibi durumlar çözülebiliyor.
Matrix ışığı da tweak gibi programlardan ayar veya fan hızları ile uğraşıldı ise bu da güç profillerini bozabileceğinden yanmıyor olabilir. Ayrıca pcıe güç kabloları yanlış takılmış olabilir veya takılmamış.
Java sürümünü güncelle. Tweak araçlarını, asus araçlarını kaldırıp tekrar kontrol edersen iyi olur. Vbios ve Bios güncellemelerin günceldir heralde?

Gpu tweak programında power target status kısmı daimi olarak %100 görünüyor. Sorun olur mu?
Voltajı fazla vermiş olabilirsin. Az düşür. Fanları da sona kadar çekme bunlar da voltaja etki eder.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı