BF3 sürekli serverdan atıyor

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar Amazon Prime BF3'ü bedava yaptığında almış 30 dakika oynamadan da geri silmiştim. Şimdi tekrar bir şans vermek istiyorum fakat oyuna girdikten bir iki dakika sonra beni atıyor ve resimde altta gördüğünüz mesaj çıkıyor. Online oyunlarda hileye çok karşıyım ve kesinlikle hile yapmadım. Ayrıca dediğim gibi oyunda toplasan 30 dakikam yoktur. Problem ne bilen var mı?

Ekran Görüntüsü (110).png

Arkadaşlar Amazon Prime BF3'ü bedava yaptığında almış 30 dakika oynamadan da geri silmiştim. Şimdi tekrar bir şans vermek istiyorum fakat oyuna girdikten bir iki dakika sonra beni atıyor ve resimde altta gördüğünüz mesaj çıkıyor. Online oyunlarda hileye çok karşıyım ve kesinlikle hile yapmadım. Ayrıca dediğim gibi oyunda toplasan 30 dakikam yoktur. Problem ne bilen var mı?

Eki Görüntüle 1153792

Anladıgım kadarıyla bilmiyorum ama galiba serverin sahibi sizi atıyor BF 3 oynamadıgım için bir tahmin :D

BF3'ü temiz olarak tamamen kaldırıp, yüklemek de çözebilir emin değilim. Pbden kaynaklı degıl o zaman sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu da deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı