BF4 için Laptop önerisi bekliyorum

makin17

Hectopat
1500-2000 arası bütçem var.

GTA V,BF4 gibi oyunları en azından orta ayarlarda oynatsın istiyorum.

Lenovo'nun VATAN COMPUTER - LENOVO - Z500 NOTEBOOK CORE bu ürününe baktım ama ekran kartı 128 bit'lik GT740 M modeli olmadığı için vazgeçtim.

Çözünürlük olarak 1366 x 768 olduğu için yukardaki model, GT740 M'in 128 bit'lik ekran kartıyla işimi göreceğini söylemişlerdi ama ekran kartının 64 bitli GK 208 Chip'li olduğunu öğrenince onu almaktan vazgeçtim.

Buna göre bir öneri olabilirse sevinirim.

Çözünürlüğü düşürürsem leptopta model olarak düşer.İstersen bu iki modelden birisini alabilirsin ama bu ikisinden birini alırsan 1-2 sene sonra oyunlarda sizi tatmin etmiyecektir.

VATAN COMPUTER - LENOVO - Z585 NOTEBOOK AMD A10 2.3 GHZ-8GB-1TB-15.6-2GB WIN8 TASINAB

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - NP270E5E NOTEBOOK CORE

Önerdiğiniz Msi ve burdaki 2 modelin oyun performansını GTA V'in muhtemel önerilen sistem gereksinimlerine göre kıyaslarsak; ya da belli bir oyunda aldığımız performansı kıyaslarsak nasıl bir fark olur?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı