Bıçak koleksiyonu nasıl yapılır?

xda

Decapat
Bıçak koleksiyonu yapmak istiyorum, ama nereden başlanır, nereden bıçak alınır hiçbir fikrim yok. Niyetim yanımda taşımak, onu bunu korkutmak değil koleksiyon yapmak baştan söyleyeyim :) bilen ya da fikir sahibi olan birileri varsa ve yardım olursa sevinirim, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıçak koleksiyonu yapmak istiyorum, ama nereden başlanır, nereden bıçak alınır hiçbir fikrim yok. Niyetim yanımda taşımak, onu bunu korkutmak değil koleksiyon yapmak baştan söyleyeyim :) bilen ya da fikir sahibi olan birileri varsa ve yardım olursa sevinirim, iyi akşamlar.

Kuzenim yapıyor bir çuval bıçağı var ve hepside en az 100 liralık ürünler buna başlayacak isen gezmelisin bence o gittiği yerlerden aldı değişik şekillerde aldı.

Eğer sadece şekil amaçlı koleksiyon yapacaksan av bayilerinden bakabilirsin ama kaliteli ürünler olsun koleksiyonumda dersen çok bütçe isteyen hobilerden.
Bu arada Türkiye'de 6136 sayılı kanunu incelemeni isterim sustalı kelebek karambit tarzı birçok bıçağı almak satmak üretmek taşımak bulundurmak komple yasak ve silah sınıfına giriyor el yapımı kaliteli yekpare bıçaklardan istersen Türkiye'deki en iyi ustaların çoğunu tanırım yardımcı olmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı