Big Sur kurulumu yap dedikten sonra yazılar durdu

Attığım görüntüde 3, 4, 8 rakamlarının içinde ki portlar dahili içine mi giriyor yoksa USB 2'ye mi giriyor onu anlamamıştım.

Ve Type-C için çıkarıp taktığımda şarj kablosunu bir şey yanıp sönmüyor. Tekrar ters çevirip taktığımda yine yanmıyor. Ne yazmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj kablosunda yanmaz ki. Bir data taşıması gerekiyor. USB-C çoğaltıcı ya da USB olur sadece.
Anladım hocam. O bölümü şimdilik geçiyim mi o zaman diğerlerini yaptım sorunsuz.
1684913445776.png

Sadece Type C bölümü (guessed) kaldı onun dışındakiler bitti.

ACPI kısmına kadar yap ve uygulamayı hazır hale getir. Ardından Kernel/Add kısmına gel ve kextleri sürükle. Sıralaması görselin altında verildi.

ACPI kısmına kadar yap ve uygulamayı hazır hale getir. Ardından Kernel/Add kısmına gel ve kextleri sürükle. Sıralaması görselin altında verildi.
Hocam usb yamalamayı yaptım şimdi tekrar deneyeyim mi?

Dostum kusura bakma canını sıkmak istemiyorum ama konuştuklarımız boşuna geliyor gibi geliyor. Her seferinde papağan gibi aynı şeyi tekrar ediyorsun. USB port yapıp deneyebilir miyim diye sordun ve evet dedim. Eğer yaptıysan dene. Neden sana ve ona aynı cevabı iki kere verdirmek zorunda bırakıyorsun beni. Benden izin almanıza gerek yok. Hata alırsanız atarsınız. PC silinmeyecek sonuçta.

Dostum kusura bakma canını sıkmak istemiyorum ama konuştuklarımız boşuna geliyor gibi geliyor. Her seferinde papağan gibi aynı şeyi tekrar ediyorsun. USB port yapıp deneyebilir miyim diye sordun ve evet dedim. Eğer yaptıysan dene. Neden sana ve ona aynı cevabı iki kere verdirmek zorunda bırakıyorsun beni. Benden izin almanıza gerek yok. Hata alırsanız atarsınız. PC silinmeyecek sonuçta.

Yok baska bir şey yapmama gerek var mi diye sormustum yeniyim cunku bu islerde kusura bakmayin.

Dosya Ekleri

• F023EF89-E49A-40F0-A6B9-13151FB8B7BC.jpeg
    F023EF89-E49A-40F0-A6B9-13151FB8B7BC.jpeg
    312,4 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı