Bigjoy creabig kreatin vs SSN sports kreatin

Ablaci

Hectopat
Hangisi daha iyidir? 120 gr bigjoy mu yoksa 350 gr SSN mi? Bu arda bütçe 400 TL daha iyisi varsa önerebilirsiniz.

Hangisi daha iyidir? 120 gr bigjoy mu yoksa 350 gr SSN mi? Bu arda bütçe 400 TL daha iyisi varsa önerebilirsiniz.

SSN gerçekten kötü bir marka, gittiğim spor salonu supplement bayiliği yapıyordu ve SSN, ürünlerini sattırabilmek için sürekli bedava numuneler gönderiyordu. Biz de bedava kullanıp dağıtıyorduk ve hiçbir zaman rafımızda yer almadı. Bigjoy kesinlikle daha kaliteli fakat creatine konusunda Türkiye'deki hiçbir markanın kreatinini önermezdim. Sağlam bir kreatin istiyorsan gramajı az da olsa weiderin pure kreatinini tercih edebilirsin.

İkisi arasında bigjoyu seç tabii ki.

SSN alabilirsiniz. Kreatin saf bir maddedir. Micronized ve/veya Monohydrate formu olduğu sürece, adı geçen markalardan alabilirsiniz.

SSN alabilirsiniz. Kreatin saf bir maddedir. Micronized ve/veya Monohydrate formu olduğu sürece, adı geçen markalardan alabilirsiniz.
Hocam Bigjoy Crabig 300 gr 570 TL SSN Sports kreatin 350 gr 400 tl arasında 170 tl fiyat farkı var bigjoy daha pahalı aslında ben bigjoy almak istiyorum çünkü kullanacağım şey vücuduma girecek bir şey bigjoy daha bilindik bir marka olduğu için daha çok güven veriyor siz ne diyorsunuz ssn mi bigjoy mu

Hocam bigjoy creabig 300 gr 570 TL, SSN sports kreatin 350 gr 400 TL. Arasında 170 TL fiyat farkı var. Bigjoy daha pahalı aslında ben bigjoy almak istiyorum çünkü kullanacağım şey vücuduma girecek bir şey. Bigjoy daha bilindik bir marka olduğu için daha çok güven veriyor. Siz ne diyorsunuz SSN mi bigjoy mu?
İçiniz rahat etmeyecekse, aşağıdaki ürünü alabilirsiniz. BigJoy'un alt markası, aynı hammadde.

Bütçe artırmayı düşünürseniz:

Geri
Yukarı