Bigjoy Kreatin nasıldır?

yentilla

Centipat
Daha fazla  
https://www.bigjoy.com.tr/toz-kreatin-120-gram Bunu almayı düşünüyorum. Kreatini denemek istiyorum, gerçekten kaslarda su tutuyor ve hacim, güç artışı sağlayabilecekse almayı düşünüyorum. Takviye sonuçta. Daha önce kullanan var mı? Proteinocean gibi bir markayı almak istemedim, kaliteli bir marka almak istedim.
Bu 6. ayım, yaşım 18.

Screenshot_3.png

Eğer fotoğraftaki siz iseniz, hacminiz güzel. Kreatin kullanmanızda herhangi bir sakınca yok. Denemek için aşağıdaki ürünü alabilirsiniz.

Proteinocean ürünleri çok çabuk kuruyor, şu çöp markayı önerip durmayın supplementlerin Izoly'si gibi.
Bana Supplement markalarını anlatmana gerek yok. Proteinocean'ı ben de önermiyorum zaten. Kreatin-Arjinin-Sitrülin gibi saf ürünlerin alınmasına bir sakınca yok. Bunlar zaten hileyle satılacak ürünler değil.

Bana supplement markalarını anlatmana gerek yok. Proteinocean'ı ben de önermiyorum zaten. Kreatin-arjinin-sitrülin gibi saf ürünlerin alınmasına bir sakınca yok. Bunlar zaten hileyle satılacak ürünler değil.

Hocam ben saflıkla ilgili bir şey dedim mi? Çok çabuk kuruyor bundan bahsediyorum.

Eğer fotoğraftaki siz iseniz, hacminiz güzel. Kreatin kullanmanızda herhangi bir sakınca yok. Denemek için aşağıdaki ürünü alabilirsiniz.

Fotoğraftaki benim yorumunuz için teşekkürler, 6 değil 7. ayım. Yanlış yazmışım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı