Bilek Güreşinde Kolun Kırılması

Pierry

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar aramızda bunu yaşayan var mı?
İnternetten gördüm de çok kötü gibi duruyor. Bir de bu durum sıkça gerçekleşir mi?

Uzun süre yaptım öyle bir şey gerçekleşmedi ama o videoları gördükten sonra yıllardır hiç yapmıyorum. Beni de fazla etkiledi o videolar. :D

Ben yaşamadım ama yakın arkadaşım gözümün önünde 3 kere kolunu kırdı. Kendisi biraz inatçı ve hırslıdır. Yapma dedikçe yapar. Son kırıldığında doktor fizik tedaviye başlattı, fizik tedavi sonrası biraz akıllandı da uzak duruyor artık. Kola gelince, eskisi gibi tam olarak açamıyor, günlük hayatta sıkıntı yaşamasa da kolu iç açıcı değil.

Ben yaşamadım ama yakın arkadaşım gözümün önünde 3 kere kolunu kırdı.
Gece kafam güzeldi herhalde, tekrar denk gelince yanlış bir anlatım yaptığımı fark ettim. Düzenleme hakkı gittiğinden mesaj yoluyla düzeltmiş olayım. 3 kere kırılma anına layık olamadım (çok kötü bir şey, olmayın zaten) 3. defasında olaya şahit oldum. Ondan öncekileri de sadece sözlü anlatım olarak biliyorum.

O anı bizzat yaşamış biri olarak bir daha bilek güreşi yapmadım, bir güç iddiasında da bulunmam bundan sonra. Uzak durun, kolunuzu sevin.

Zayıf birisiyim zaten. Korkunç o videolar.

Bilek güreşinde değil ama başka bir sporda müsabakada bir abimiz maç da birazda havalı olsun diye değişik bir döner tekme atmıştı ayağı kaydı ve üstüne düşünce kolu ters döndü ama o eklemin şeklini değişik bir şekilde görünce hatta kemik dışarı çıktı neyse gene midem bulandı.

Geri
Yukarı