Bilek için dövme önerisi

N1_1CE

Kilopat
Yer
everywhere
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Merhaba, Bileğime dövme yaptırmaya karar verdim. Küçük bir şey yaptıracağım(3x3).Aklımda pusula gibi modeller var. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Yanlama olacak şekilde 3x3 boyutunda yapılabiliyorsa Atatürk imzası olabilir ya da küçük kuru kafa falan.

Yanlama olacak şekilde 3x3 boyutunda yapılabiliyorsa Atatürk imzası olabilir ya da küçük kuru kafa falan.
İmza veya kuru kafa düşünmüyorum. Gemi çapası gibi değişik şeyler yaptırmayı düşünüyorum.

Birde 3x3 dövme için fiyatlar ne olur ?

Dövme için genelde makina çalıştırma parası 75-100 TL arası değişir, sonrasında yapılacak ölçüye göre fiyat alırlar. sen gene cebine bi 200-250 TL koy.

Yaptıracaksan satürn şeklinde minimalist bir şey olabilir.

Witcher signlerini yaptırabilirsin. Boyutlara bişey diyemem.

Sildirmediğin sürece kolunda ömür boyu taşıyacağın bir şey için birilerinin size öneri yapmasını uygun görmüyorum açıkçası.

Sildirmediğin sürece kolunda ömür boyu taşıyacağın bir şey için birilerinin size öneri yapmasını uygun görmüyorum açıkçası.

Haklısın dostum lakin bu dövmeyi sadece ben görmeyeceğim herkesin görüşü benim için önemli.
Witcher signlerini yaptırabilirsin. Boyutlara bişey diyemem.
Baktım güzele benziyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…