Bilgilendirici Fitness videoları çekmek mantıklı mı?

egedu2

Hectopat
Arkadaşlar şu an piyasada birçok genç kardeşimiz vücut geliştirmeyle ilgileniyor ben de dahil. Fakat baktığım zaman piyasadaki çoğu kişiden iyi fiziğe sahip olduğumu düşünüyorum ki bu keşfette önüme çıkan ilaçsız arkadaşlar için tabii ki benden kat kat iyileri var. Bende bilgilendirici türde içerikler üretmeye başladım, sizce yaptığım videolar mantıklı mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Admin videoyu başka türlü atamıyorum sadece görsel atılıyor linke silmezsen sevinirim.

Son düzenleme:
Önemli olan fizik değil bilgidir. Özellikle İnstagram'da bir çok influencer yalan yanlış bilgiler verip insanları yanıltıyor. Cidden iyi bir bilgi birikim olmadan yapmanızı önermem.

Önemli olan fizik değil bilgidir. Özellikle Instagram'da birçok influencer yalan yanlış bilgiler verip insanları yanıltıyor. Cidden iyi bir bilgi birikim olmadan yapmanızı önermem.

Yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum şahsen. Her şeyin mantığını yaşayarak görerek öğrendik bu sporda. Ha supplement kullanmıyorum o yüzden bu konuda kimseye yorum yapamam. Piyasada fazla arkadaş var bilgisi olmadan onu bunu öneren.

Geri
Yukarı