Çözüldü Bilgisayar 2. monitörü görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YakupAziz

Hectopat
Yer
SFYA Digital
Merhaba, bugün yeni monitör aldım ve eski monitörümü 2. ekran olarak ekran kartına bağladım. PC yeni aldığım monitörü görüyor ancak eski monitörümü 2. ekran olarak görmüyor veya algılamıyor. Ayarlardan algıla tuşuna basıyorum, monitör bulunamadı diyor. Monitörü dün akşam bağladığımda böyle bir sorun yoktu ancak sabah uyandığımda durum böyle. Kasanın monitörü algılaması için ne yapmalıyım?

Çözüm
Merhaba, bugün yeni monitör aldım ve eski monitörümü 2. ekran olarak ekran kartına bağladım. PC yeni aldığım monitörü görüyor ancak eski monitörümü 2. ekran olarak görmüyor veya algılamıyor. Ayarlardan algıla tuşuna basıyorum, monitör bulunamadı diyor. Monitörü dün akşam bağladığımda böyle bir sorun yoktu ancak sabah uyandığımda durum böyle. Kasanın monitörü algılaması için ne yapmalıyım?
Windows 10 İkinci Monitörü (Ekranı) Algılamıyor Sorunu ve Çözümü (Resimli Anlatım) | Windows10um.com

Bu site size yardımcı olacaktır ki windows 10 kullanıyorsanız.
Bence bağlantı kablonu ve bağlantı yerlerini bir üfleyip falan tekrar dene. Daha önce çalıştıysa tekrar çalışmamasının temmassızlık olabileceği fikrini veriyor.

Bence bağlantı kablonu ve bağlantı yerlerini bir üfleyip falan tekrar dene. Daha önce çalıştıysa tekrar çalışmamasının temmassızlık olabileceği fikrini veriyor.

Az önce dediğinizi yaptım, monitörü bir 20 saniyeliğine algıladı ancak sonrasında tekrar monitörü görmedi. Sorun kablo girişinde sanırım. Teşekkür ederim.

Windows 10 İkinci Monitörü (Ekranı) Algılamıyor Sorunu ve Çözümü (Resimli Anlatım) | Windows10um.com

Bu site size yardımcı olacaktır ki windows 10 kullanıyorsanız.

Çözüm
selamlar öncelikle ekran kartım nvdia geforce gt630 tek vga girişi var 2 monitör yapabilmek için vga çoklayıcı aldım iki vga girişinide taktım fakat 2.monitörün ekranıyla ana monitörün ekranı aynı görselleri veriyor 2.monitörü görmüyor pc binevi windows 10 kullanıyorum ne yapabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı