Bilgisayar açıldığında CMD ekranı geldi

d4irea

Picopat
Daha fazla  
Ben Epic Games'ten aldigim oyunu oynayacaktim. Giris ekraninda biraz fazla kaldigini fark ettim. Fan sesi falan artti. Kapatmaya calistim oyunu kapanmadi ben de bilgisayarin fisini cektim. Tekrar actigimda CMD ekrani açıldı. Bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın fişini mecbur kalmadıkça çekmeyin, bu çok saçma bir çözüm yolu olmuş. CMD ekranı geldi diye bilgisayar havaya uçmaz ayrıca. Diskin problemli olabilir.

Hocam ne suretle olursa olsun çekmeyin çalışırken fişi.

Böyle zor durumlar ile karşılaştığınız zaman CTRL+Shift+del tuşlarına basın ardından güç düğmesine benzer düğmeye basıp bilgisayarı kapat seçeneğini seçin kendisi kapatacaktır.

Bir sorun olduğunu sanmıyorum bazı programlar çalışacağı zaman CMD menüsünü açabiliyor görev yöneticisine girip başlangıç sekmesinden neyin açık olduğunu kontrol edin.

Kaspersky, ESET gibi programlar aracılığı ile tarama yapmanızı öneririm pek bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ancak bu ihtimalide değerlendirin.

İyi akşamlar.

Ben Epic Games'ten aldigim oyunu oynayacaktim. Giris ekraninda biraz fazla kaldigini fark ettim. Fan sesi falan artti. Kapatmaya calistim oyunu kapanmadi ben de bilgisayarin fisini cektim. Tekrar actigimda CMD ekrani açıldı. Bir şey olur mu?

Güncellemeler sonrası işlemleri yapıyor olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı