Bilgisayar açıldığında internet yavaşlıyor

Mahmut elemkara

Decapat
Normalde hızlı olan internetim kendi bilgisayarımı açınca aşırı yavaşlıyor ve diğer telefonları ve bilgisayarların internetini de yavaşlatıyor. Çözüm aradım fakat bulduklarımın hiçbiri işime yaramadı. Görev yöneticisinden ağ kullanan herhangi bir uygulama gözükmüyor ayrıca Windows güncelleştirmeleri de güncel. Aklında bir çözüm yolu olan veya çözümü bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma tek şey geldi modeminiz eski bir modem mi? Çok fazla kullanıcı bağlanınca sorun olabilir gibisinden. Garip bir sorunmuş.

Arama > Hizmetler > Windows Update açıktır büyük ihtimal onu kapat düzelir. ( Güncel bile olsa bir kontrol et )

Update yapıyor olsa görev yöneticisinde ağ, disk kullanımı vb. gözükmesi lazım hocam. Arkadaş kontrol ediyorum yazmış, benim de aklıma gelmişti de.

Update yapıyor olsa görev yöneticisinde ağ, disk kullanımı vb. gözükmesi lazım hocam. Arkadaş kontrol ediyorum yazmış, benim de aklıma gelmişti de.
Aynen hocam son kısmı görmemişim okuduktan sonra düzelttim parantez içine alarak, yine de bir kontrol et yazdım onun için.

Wifi kullanımında bunu sık yaşıyorum. Evde 4 bilgisayar, 3 telefon var. Hepsi aynı anda açık olduğunda çok yavaş oluyor ve yaptığım denemede açık bilgisayarlar işlem yapmasa bile birden onları ağdan çıkartınca internet hızlanıyor ana cihazda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı