Bilgisayar açıldıktan bir az sonra klavyede A harfini yazmıyor

Merhabalar. Bilgisayar açıldıktan yaklaşık 20 saniye sonra A harfine basmama rağmen yazmıyor. Shift tuşuna basılı tutarak A harfine bastığımda ise yazıyor ama sadece A harfine bastığımda yazmıyor. Oyunlarda sorunsuz bir şekilde a harfi basıyor sadece masaüstü ve programlarda(Discord, Google, Steam, Spotify vb.) Yazmıyor. En son dün akşam hiçbir sorun yokken sabah kalktığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Klavyem: Rampage Hydra R6 Full Color RGB LED Gaming Pro Blue Switch
Denediğim Çözüm Yöntemleri;
  • USB takılı olduğu portu değiştirdim.
  • Klavyenin driverini indirip A tüşüna A harfini atayıp PC'ye reset attım.
  • Açılışta klavye kullanan bütün uygulamaları kaldırdım ve PC'ye reset attım.
  • Aygıt yöneticisinden klavye mi kontrol ettim. 3 adet klavye vardı hepsinin sürücüyü güncelleştir yaptım.
  • Yapışkan tuşları kapatmaya çalıştım.

Servise verin. Bu ürün bozulduğunda replika ürünler üreten bir markaya bu kadar para vermeyin.
Neyi servise vermeliyim ?
Servise verin. Bu ürün bozulduğunda replika ürünler üreten bir markaya bu kadar para vermeyin.
Klavyelik bir sıkıntı yok. Okumadınız sanırım. Oyunlarda sorunsuz çalışıyor sadece dediğim gibi masaüstünde sorun oluyor.
Merhabalar. Bilgisayar açıldıktan yaklaşık 20 saniye sonra A harfine basmama rağmen yazmıyor. Shift tuşuna basılı tutarak A harfine bastığımda ise yazıyor ama sadece A harfine bastığımda yazmıyor. Oyunlarda sorunsuz bir şekilde a harfi basıyor sadece masaüstü ve programlarda(Discord, Google, Steam, Spotify vb.) Yazmıyor. En son dün akşam hiçbir sorun yokken sabah kalktığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Klavyem: Rampage Hydra R6 Full Color RGB LED Gaming Pro Blue Switch
Denediğim Çözüm Yöntemleri;
  • USB takılı olduğu portu değiştirdim.
  • Klavyenin driverini indirip A tüşüna A harfini atayıp PC'ye reset attım.
  • Açılışta klavye kullanan bütün uygulamaları kaldırdım ve PC'ye reset attım.
  • Aygıt yöneticisinden klavye mi kontrol ettim. 3 adet klavye vardı hepsinin sürücüyü güncelleştir yaptım.
  • Yapışkan tuşları kapatmaya çalıştım.
Ek olaraktan ekran klavyesi açıp a harfini yazmaya çalıştım yazmıyor. Klavyede hiçbir sorun yok neyle yazmayı denersem deneyim a harfini asla tek başına yazmıyor. Sadece Shift tuşu basılıyken yazıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı