Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra donuyor

KADO38

Decipat
Yer
Kayseri
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
intenso
Ekran kartı
520mx
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2.20GHz 2.20 G
Bilgisayarım ilk açıldığında bir süre sonra donuyor. 2, 3, ve 4. yeniden başlatmada başlat ekranı açılmıyor. Valorant vs. diğerlerinde sıkıntı olmuyor.

İşletim sistemi sağlıklı bir şekilde işlemiyor gibi görünüyor. Temiz kurulum denediniz mi?

Denemiştim. Bunun sebebi buysa başka sorun olabilir mi? Yoksa temiz kurulum yapmayı düşünmüyorum.

Bence aşırı dandik bir SSD kullandığınız için oluyor. Geçenlerde görüntü vermeyen bir sistemi düzeltmek için gittiğim bir yerde Hi-Level marka SSD kullanıldığını gördüm. Disk kaynaklı sistemde takılmalar oluyordu. Ucuz diye dandik SSD kullanmak hiç mantıklı değil.

Bence aşırı dandik bir SSD kullandığınız için oluyor. Geçenlerde görüntü vermeyen bir sistemi düzeltmek için gittiğim bir yerde Hi-Level marka SSD kullanıldığını gördüm. Disk kaynaklı sistemde takılmalar oluyordu. Ucuz diye dandik SSD kullanmak hiç mantıklı değil.

İleride başka problemler olur mu?

HDD de var olmadı ona kurarım.

Geri
Yukarı