Bilgisayar açılırken dıt dıt sesi geliyor goruntu yok

nezihkeskin

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, gt630 ekran karti takili bilgisayarim youtube da videolarda twitch canli yayinlarini vs. izlerken kasma yapiyordu. Bende de yedekte bir 7300 gt kart var. Kasma sorununun ekran kartindan kaynaklandigini dusunup 7300 gt taktim goruntu gelmedi . Bende vazgecip gt 630'u geri taktim ve guc dugmesine bastim. 3 kere dıııt sesi geldi. Yaklasik 10 sn sonra bu ses tekrar basladi. Yani sorunum ozetle şu, ekran kartini taktim ama pc acilmiyor, islemci falan devrede, psu da sikinti yok. Tek sorun pc'nin acilmasini ne engelleyebilir ? Ne yapabilirim? Yardimlariniz icin tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar, gt630 ekran karti takili bilgisayarim youtube da videolarda twitch canli yayinlarini vs. izlerken kasma yapiyordu. Bende de yedekte bir 7300 gt kart var. Kasma sorununun ekran kartindan kaynaklandigini dusunup 7300 gt taktim goruntu gelmedi . Bende vazgecip gt 630'u geri taktim ve guc dugmesine bastim. 3 kere dıııt sesi geldi. Yaklasik 10 sn sonra bu ses tekrar basladi. Yani sorunum ozetle şu, ekran kartini taktim ama pc acilmiyor, islemci falan devrede, psu da sikinti yok. Tek sorun pc'nin acilmasini ne engelleyebilir ? Ne yapabilirim? Yardimlariniz icin tesekkurler.

Ram'lerde sorun vardır.

Arkadaşın belirttiği gibi Ram'leri çıkartıp tekrar tak, sorunun çözülecektir diye umuyorum.

Bu arada monitörün kaç inç ve ekran çözünürlüğü olarak hangi boyutu kullanıyorsun bunlarıda belirtirsen kasma konusunda da belki yardımcı olabiliriz.

GT630 Ekran kartı benim masaüstü bilgisayarımda da var.

1680x1050'de herhangi bir kasma sorunu yaşamıyorum.

Herkese selamlar, gt630 ekran karti takili bilgisayarim youtube da videolarda twitch canli yayinlarini vs. izlerken kasma yapiyordu. Bende de yedekte bir 7300 gt kart var. Kasma sorununun ekran kartindan kaynaklandigini dusunup 7300 gt taktim goruntu gelmedi . Bende vazgecip gt 630 u geri taktim ve guc dugmesine bastim. 3 kere dıııt sesi geldi. Yaklasik 10 sn sonra bu ses tekrar basladi. Yani sorunum ozetle şu : ekran kartini taktim ama pc acilmiyor islemci falan devrede psu da sikinti yok tek sorun pc nin acilmasini ne engelleyebilir ? Ne yapabilirim? Yardimlariniz icin tesekkurler
Bu arada ikisi birlikte mi yoksa tek ekran kartı mı çalışıyor?

1440x900 lg w1952s monitorum var e2200 intel islemcim 2.20 ghz lik gigabyte g31 es2l anakart 2 gb ram mevcut gt 630 tek calisiyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı