Çözüldü Bilgisayar Açılırken Karşılaştığım Anlamsız Yazı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

panzer666

Centipat
Herkese merhabalar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ilk konum olduğu için hatalarım olabilir.
Bilgisayarı açışımda Boot ekranından sonra siyah ekranda bu hatayı alıyorum, hata mı başka bir şey mi bilmiyorum değişik sembolik yazılardan ibaret.
Boot ekranından BIOS'a girip çıktığımda PC açılıyor ve PC açıkken herhangi bir kapanma kilitlenme vs. anormal durum gerçekleşmiyor sadece açılışta bu sorunla uğraşıyorum yaklaşık 1 haftadır. Belki sorun ramlerdedir diye düşünerek farklı RAM'lerle ve RAM kombinasyonlarıyla denedim ama bir değişim olmadı.

Sistem Özellikleri
Windows 10 Pro
İşlemci: Intel i7-4790K
RAM: 8 GB DDR3 1600MHz Ripjaws
Ekran Kartı: Zotac GTX980 Amp Omega
Anakart: ASUS Z97-Deluxe Intel Z97

Dosya Ekleri

• image0.jpg
    image0.jpg
    698,9 KB · Görüntüleme: 166
Zuzaylilar bilgisayarini hacklemis. Saka bir yana belki virus hard diskini yakmistir. Bilgisayar Windows'a ulasabiliyorsa AV ile bilgisayari taratin.
İlk gördüğümde Transformers geldi aklıma :D, Harddisk veya virüs ile ilgili bir sorun olsa zaten farkına varır gerekeni yapardım okadar bilgim var bilgisayar konusunda ama yinede cevabin için teşekkür ederim.
Hata kodu değil. Ya BIOS ya da Windows'a sızmış bir virus gibi duruyor.
Eset, kaspersky ve mcafee ile tarama yaptım birkaç tane daha popüler olmayan program ile tarama yaptım ama virüs yok gözüküyor hocam, teşekkür ederim cevabın için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı