Bilgisayar açılırken mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Left Space

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim:
RTX 3050
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
16 GB

Minidump dosyaları: DMP Dosyaları - Google Drive

Bilgisayar bazen açılırken birden mavi ekran veriyor sonra bilgisayar yeniden başlıyor, yeniden başladıktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Bilgisayarı kullanırken herhangi bir hatayla karşılaşmıyorum sadece bilgisayarı yeniden başlatırken yani açılırken geliyor. Bazen de hata vermeden açılıyor MSI Afterburner çalıştırıyorum RTX 3050 ekran kartının değerlerini okumuyor göremiyorum. Sonra uygulama falan kullanırken bir anda mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Bu konu hakkında tecrübeli birisi bana yardım edebilir mi ? Servise götürdüm bilgisayarı değiştirmişlerdi değiştirdikten sonra yine mavi ekran hataları olmaya başladı.

Hata sebebi zaten yukarıdaki söyledikleriniz ve Minidump dosyasında da gördüğüm üzere ekran kartı ile alakalı.

Sürücüyü güncelleyelim.

Ama önce DDU ile sürücüyü kaldırın, sonra yükleyin.

Ağ sürücünü güncelle.

Hata sebebi zaten yukarıdaki söyledikleriniz ve Minidump dosyasında da gördüğüm üzere ekran kartı ile alakalı.

Sürücüyü güncelleyelim.

Ama önce DDU ile sürücüyü kaldırın, sonra yükleyin.

Ağ sürücünü güncelle.
Dahili ve harici ekran kartlarını DDU ile kaldırıp en güncel olanlarını yükledim. Bu sefer başka hata almaya başladım verdiğim linkte Minidump dosyası mevcut bugünün tarihi ile linke attım dosyayı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı