Bilgisayar açılış ekranında kalıyor

Deepsoulmind

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
İnno3d RTX 3060
ASRock B-450M HDV R4.0
8X2 DDR4 RAM
512 GB M2 SSD
Meslek
Elektronik
İyi geceler bilgisayarımın driver güncellemelerini yapmak için driver pack isimli yazılımı kullandım ve sonrasında güncelleme bitince bilgisayarı yeniden başlattım ama bilgisayarım uzun zamandır anakart yükleme ekranında kalıyor ve açılmıyor.

BIOS'dan boot devices kısmından windowsun yüklü olduğu aygıtı ilk sıraya alıp tekrar deneyin eğer öyle olmasına rağmen açılmıyorsa güvenli modda çalıştırmayı deneyin. Her anakart üreticisinin farklı bir tuşu var internetten bulabilirsiniz isterseniz.

İyi geceler bilgisayarımın driver güncellemelerini yapmak için driver pack isimli yazılımı kullandım ve sonrasında güncelleme bitince bilgisayarı yeniden başlattım ama bilgisayarım uzun zamandır anakart yükleme ekranında kalıyor ve açılmıyor.
Şu an sizin için çözüm sunamayacağım ama söylemek istedim, sizin için tüm driverları tek tuşla güncelleyebileceğini iddia eden hiçbir yazılımı kullanmayın. Zamanında bu tarz yazılımları kendim yapmış gibi savunurdum ama birden fazla kez başımı ağrıtınca manuel olarak tek tek donanım kimlikleri ile güncelleme yapmanın daha rahat olduğunu anlamış oldum.

Şu an sizin için çözüm sunamayacağım ama söylemek istedim, sizin için tüm driverları tek tuşla güncelleyebileceğini iddia eden hiçbir yazılımı kullanmayın. Zamanında bu tarz yazılımları kendim yapmış gibi savunurdum ama birden fazla kez başımı ağrıtınca manuel olarak tek tek donanım kimlikleri ile güncelleme yapmanın daha rahat olduğunu anlamış oldum.

Size kesinlikle katılıyorum ben de aslında tek tek tespit edip kendi sitelerinden bulup kurardım ama üşendim ve bu şekilde yaptım zaten sorunu ise çözdüm hocam onarımı açıp manuel şekilde işletim sistemi dosyasını bulup sorunları tespit ettirip güvenli modda başlatıp çözdüm sıkıntıyı şu an bilgisayarımdan yazıyorum sıkıntı ise büyük ihtimalle driver pack yazılımı .exe olarak çalıştığı için kurduğu dosyaları antivirüs programım karantiya aldı kurulan driverları ondan dolayı sıkıntılar oldu.

Geri
Yukarı