Bilgisayar açılmıyor

PerLias

Decapat
Kasamın başlatma düğmesine basınca bilgisayarım açılmıyor. Bundan önceki gün çalışıyordu bugün ne oldu bilemedim. Kasaya güç gidiyor ama çalışmıyor. Güç gittiğini faremin ışığının yanmasından anladım, pazar günü olduğu için bilgisayar tamircileri kapalı. Bana yardım eder misiniz?

Bilgisayar mühendisiyim ondan daha iyi biliyorum asıl o çok bilmişlik yapıyor.

Tamam kardeşim sonucu görürüz o zaman.

Kardeşim adam güçte sıkıntı yok diyor neyi anlamıyorsun.

Allah Allah nereden benden iyi biliyor olacakmışsın insanları küçümseme bu kafayla hayatta iyi bir kariyerin olmaz ayrıca ben mi çok bilmişlik yapıyorum mesajlar ortada değil bilgisayar mühendisi, cumhurbaşkanı olsan böyle konuşamazsın kimseyle.
Arkadaş Power SW kablosunu söküp bir tornavidayla dokunup açmayı denesin bakalım olacak mı?

Ee tabii eğitim şart
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izlemeye ne dersin bir nebzede olsa ahlakın düzelebilir ama bu dik başlılıkla pek sanmam.

@Mehmet A
@244765

Son düzenleme:
Allah Allah nereden benden iyi biliyor olacakmışsın insanları küçümseme bu kafayla hayatta iyi bir kariyerin olmaz ayrıca ben mi çok bilmişlik yapıyorum mesajlar ortada değil bilgisayar mühendisi, cumhurbaşkanı olsan böyle konuşamazsın kimseyle.
Arkadaş Power SW kablosunu söküp bir tornavidayla dokunup açmayı denesin bakalım olacak mı?

Ee tabii eğitim şart
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izlemeye ne dersin bir nebzede olsa ahlakın düzelebilir ama bu dik başlılıkla pek sanmam.

@Mehmet A
@244765

Evet denesin açılırsa sen dinlersin o dersi.

Evet denesin açılırsa sen dinlersin o dersi.

İki tür insan vardır belki fabrika işçisidir ama ahlaklıdır saygılıdır bir de mühendis. Doktor vs olan vardır ama saygısızın tekidir bu iki insandan fabrikada çalışan daha fazla itibar görür haberin olsun. Mouse ışığının yanması Power SW'nin çalışmıyor PSU'nun sıkıntısız olduğu anlamına gelmiyor atılan videoda fanlar dönüyor ışıklar yanıyor ama sistem neden açılmıyor? Fakat PSU değiştirince açılıyor isterse açınca pavyon gibi yansın ışıklar ama yine PSU sıkıntılı olabilir.

Geri
Yukarı