Bilgisayar almak için kredi çekmek

Xborax

Centipat
Merhaba dostlar.

Malum sebeplerden dolayı bilgisayar almak çok zorlaştı. Elimde 1.500 TL nakit bulunuyor. 5-6 bin TL'ye bir bilgisayar almak istiyorum. Bildiğiniz öğrenciye kredi verebilen bir banka var mı? Ya da benim yerimde olsanız napardınız acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan veya hepsiburada gibi yerlerde çeşitli bankalarda alışveriş kredisi çıkabiliyor. Bence bir şansınızı deneyin.

Merhaba dostlar.

Malum sebeplerden dolayı bilgisayar almak çok zorlaştı. Elimde 1.500 TL nakit bulunuyor. 5-6 bin TL'ye bir bilgisayar almak istiyorum. Bildiğiniz öğrenciye kredi verebilen bir banka var mı? Ya da benim yerimde olsanız napardınız acaba?

Şu anda yaptığım olaydır 6 ay ödemesiz bireysel destek kredisine başvurabilirsin.

En iyisi peşin almak tabi imkan meselesi kredi ile alacaksan seçeneklere bak derim alabildiginin en iyisini al.

Bilgisayara Çok mu ihtiyacın var? Ne bileyim iş için mi lazım yoksa oyun için mi? Oyun içinse hiç gerek yok. Hatta bırak krediyi paran olsa bile gerek yok.

Paran olunca alırsın diyenler var ancak para biriktirdikçe her geçen gün artan fiyatlar da var. Maddi durumun iyiyse, yani ödeme gücün varsa alışveriş kredisi çekerek veya bir kredi kartına taksit yaptırarak alınabilir. Hali hazırda faizler de düşük zaten.

Babamın bir sözü vardır arkadaşlar banka kapısına kredi için girersen bir daha çıkamazsın.Eğer ödeyebilecek güçteysen sorun yok ama yerinde olsam asla almazdım biriktirirdim

Yeni konular

Geri
Yukarı