Bilgisayar almak için vergi indirimi beklenmeli mi?

XR Salih

Centipat
Daha fazla  
Dostlar ben bilgisayar alacağım kendime Valorant oyuncusuyum. Sizce vergi indirimini beklemeli miyim?

Bütçenizi belirtir misiniz? Ek olarak bütçenize monitör dahil mi? Beklenmesi taraftarı değilim.

Dostlar ben bilgisayar alacağım kendime Valorant oyuncusuyum. Sizce vergi indirimini beklemeli miyim? Bir de AMD Ryzen 5 5600X yerine 5500 alsam kaç FPS fark eder sizce RTX 3060 12 GB hangisi yakışır?

Bekleyin hocam.

Dostlar ben bilgisayar alacağım kendime Valorant oyuncusuyum. Sizce vergi indirimini beklemeli miyim?
Masaüstü almayı düşünüyorsan Masaüstü toplama bilgisayarlar vergi indiriminde olmayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence Türkiye'de üretilen ve birleştirilen markalara verecekler telefonlardaki gibi. Casper, Monster Notebook gibi. Toplama alabileceğinizi sanmam. Tamamen benim fikrim.

Sadece laptoplar vergi indirimi alacak diye biliyorum.

Vergi indirimi sadece Türkiye’de üretilen malzemelerde oluyor diye biliyorum, fiyatlar yükselmeden al derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…