Bilgisayar aniden kapandı

Hangi oyunda yüksek sıcaklıklara ulaşıyor hocam?
Fortnite ve Lol aynı şekil oluyor hocam. şuan birşey fark ettim GPU da yüksek değerlerde.

1648376554572.png

Fortnite ve Lol aynı şekil oluyor hocam
Öncelikle termal macun ve fan temizliği yapın onun dışında 300W sanırım PSU ne kadar çok yeterlidir 4 senede ömründen düştüğü için mi yetersizlik yapıyordur bilemeyiz ilk aşamadan sonra daha kontrol edilesi bir durum şimdilik.

Öncelikle termal macun ve fan temizliği yapın onun dışında 300W sanırım PSU ne kadar çok yeterlidir 4 senede ömründen düştüğü için mi yetersizlik yapıyordur bilemeyiz ilk aşamadan sonra daha kontrol edilesi bir durum şimdilik.
Tamamdır hocam, umarım işe yarar termal macun :D

Merhaba, bilgisayarda YouTube izliyordum. Bir anda bilgisayar kapandı. Önce kulaklıktan bir ses geldi garip bir ses kapanma sesi gibi. Sonrasında mouse ve klavye ışıkları da gitti. Bilgisayarı kapamak istedim basılı tuttum kasanın güç düğmesine. Kapanmadı fişten çıkarmak zorunda kaldım. Neden oluyor acaba. Ve bu aralar oyuna girdiğimde CPU fazla şekilde yükseliyordu bilmiyorum ondan olabilir mi?

Görev Yöneticisi açar açmaz değer yükseliyor.
Eki Görüntüle 1343471

İşlemci ısınıyor olabilir veya herhangi bir bir parça ısınıyor olabilir veya PSU arızalı olabilir.

Tamam hocam büyük ihtimal haftaya alırım termal macunu. Tekrardan yazarım. Önerdiğiniz bir termal macun var mıdır?

Piyasaya bayağıdır bakmadım hocam daha çok takip eden hocalarım yazar sanırım hem yoğun hem de fiyatlardan pek takip etme şansım olmadı.

Geri
Yukarı