Çözüldü Bilgisayar aniden yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Taha Yağcı

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11'e geçtiğimden beri en sık yaşadığım sorun bilgisayara herhangi bir temasım olmasa bile veya bilgisayar darbe almasa bile büyük çoğunlukla oyun oynarken veya Discord'da öylesine açılmış bir yayını izlerken bir anda PC kendini yeniden başlatıyor hızlı bir şekilde. Günlük maksimum 2-3 kere oluyor bu olay. Aniden kendini kapatıp açıyor nedense. Çözümü biliyor musunuz ya da sizde yaşadınız mı bu sorunu hocamlar. Bu arada Windows 11'e işlemcim desteklemeden geçtim Technopat'ın videosundaki yöntemle. TPM destekliyordu zaten ama Secure Boot desteklemiyordu onu BIOS'tan ilk önce Windows 10'u tekrar kurarak düzeltmiştim. Bu sıkıntı dışında pek bir sorunum yok.

Eklemeyide unutmuşum bu sorunu GT. A 5, Civilization V gibi oyunlarda henüz yaşamadım. Valorant veya Discord gibilerinde öylece durarken bir de eski lego oyunlarında çözünürlüğü falan değiştirirken yaşadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows 10'a geçmek için daha çok erken optimizasyon sıkıntıları var en yakın zamanda geri Windows 10'a dönmelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı