Çözüldü Bilgisayar anlık açılıp kapanıyor, soğutunca geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Froinchi

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese öncelikle. Bilgisayarımı güce bağlayıp açtığımda anlık çalışıp kendini kapatıyor. İkinciye bastığımda ise hiçbir tepki vermiyor.
Devamında fişini çekip, 1 saat bekleyip, fişi tekrar takıp çalıştırdığımda hiçbir şey olmamış gibi açılıyor. Düzeltmek için ne yapmalıyım? Hangi parçayla ilgili sıkıntı var?

Çözüm
Aklıma ilk olarak güç kaynağı geldi, bu konuda tavsiye için sistem özelliklerini belirtin.
Hihg Power'de tercih edebilir değil mi? 85+ sertifikalı.
X+ sertifikalı olması güvenilir kılmıyor, Everest gibi markalara bu durumda bile güvenilmemeli. High Power bir vukuatını gördüğüm bir marka değil ancak FSP kadar güvenoyu yüksek bir firma da değil, o yüzden önerilerimi bu yönde yaptım.

X+ sertifikalı olması güvenilir kılmıyor, Everest gibi markalara bu durumda bile güvenilmemeli. High Power bir vukuatını gördüğüm bir marka değil ancak FSP kadar güvenoyu yüksek bir firma da değil, o yüzden önerilerimi bu yönde yaptım.
Güvenilir diye biliyorum. 6 aydır kullanıyorum tık yok. Alacaksa arkadaş onada bakabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı