Bilgisayar başlamıyor

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
HDD bozuldu ve yenisi ile değiştirdim. Bilgisayar eski. Arkadaşım USB dosyasını yazdı ve formata başladım. ISO Microsoft üzerinden indirildi yani ISO sorunsuz.

Taktım ve Toshiba USB cihazını seçtim. Windows logosunda takıldı yeniden başlatmayı denedim PC gitti. Klavyenin PC kapalıyken olan ışığı çalışıyor fakat PC açılınca klavyeye ışık gelmiyor. Ekrana görüntü de gelmiyor.

HDD bozuldu ve yenisi ile değiştirdim. Bilgisayar eski. Arkadaşım USB dosyasını yazdı ve formata başladım. ISO Microsoft üzerinden indirildi yani ISO sorunsuz.

Taktım ve Toshiba USB cihazını seçtim. Windows logosunda takıldı yeniden başlatmayı denedim PC gitti. Klavyenin PC kapalıyken olan ışığı çalışıyor fakat PC açılınca klavyeye ışık gelmiyor. Ekrana görüntü de gelmiyor.
Format attıkdan sonra 10'dan geriye sayarken USB belleğinizi çıkarmanız lazım. Sistem şu an bios veya kurulum menüsüne giriyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı