Bilgisayar bazen kendi kendine donuyor

portakalsever34

Hectopat
Bilgisayarı normal bir şekilde kullanırken sanki YouTube'da Space'e basılı tutarsınız ya, onun gibi kasıyor kafasına göre. Sizce nedendir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Probleminizi, bilgisayarın tam olarak "kesik kesik çalışması" olarak tanımayabilir miyiz ? Eğer tanım bu şekildeyse, aynı problemi yaşamış birisi olarak, RAM'lerinizi kontrol etmenizi öneririm. Ben problemimi bu şekilde çözmüştüm. Daha öncesinde ise monitör bir anda takılıyordu ve bilgisayar kendisini kapatıyordu. Bunu da ekran kartının önceki sürümünü kurarak çözdüm, bu ay çıkan son sürücü ile de pekiştirdim. AMD kullanıcısıyım, maalesef.

Bilgisayar özelliklerini de yazsaydın keşke. OC ile uğraştın mı hiç?

Hayır özelliklerim yazıyor imzada.
Probleminizi, bilgisayarın tam olarak "kesik kesik çalışması" olarak tanımayabilir miyiz? Eğer tanım bu şekildeyse, aynı problemi yaşamış birisi olarak, RAM'lerinizi kontrol etmenizi öneririm. Ben problemimi bu şekilde çözmüştüm. Daha öncesinde ise monitör bir anda takılıyordu ve bilgisayar kendisini kapatıyordu. Bunu da ekran kartının önceki sürümünü kurarak çözdüm, bu ay çıkan son sürücü ile de pekiştirdim. AMD kullanıcısıyım, maalesef.

Kapanma yok sadece dediğim gibi sanki Space'e basar gibi oluyor ve düzeliyor hiçbir gariplikte yok sıcaklık olsun vs.

Mobilden girenler göremiyor maalesef imzayı ve imzada sistemim gibi durumlar yasak malum forumda.

Direk imzayı attım.
işlemci: AMD Ryzen 5 3500X | ekran kartı: ASUS TUF GeForce GTX 1660 Super | anakart: ASUS B450M Dragon'sı 4400MHz(OC) | RAM: XPG 16 GB(8×2) Gammix D30 kırmızı 3000MHz | CL16 SSD: Adata Ultimate SU750 512 GB 550MB-520MB/s SATA3 2.5” SSD | kasa+psucorsaır Carbide Spec-Delta RGB 550W | monitör: HP X24C 23.6" 144Hz 4ms (HDMI+DP) Full HD Curved FreeSync

Geri
Yukarı