Bilgisayar bazı programları açarken kilitleniyor

HataKodu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
5 Gün önce bilgisayarıma format attım. İlk 2 gün hiçbir sorun yoktu ama bir süre sonra bilgisayarım bazı programları açarken kitlenmeye ve yanıt vermemeye başladı. Bunun nedeni ne olabilir? Dürüst olamak gerekirse bu olay ben bilgisayar hızlandırmak için birkaç video izledikten sonra başladı. Ama ben bilgisayarımı sistem geri yükleme ile geri yükledim. Bir de bilgisayarım daha da hızlansın diye bilgisayarımın harddisk inin bir bölümünü 3GB RAM'a denk gelecek şekilde RAM olarak belirttim. Lütfen bana yardımcı olun.

Driverleriniz kurulu mu?
Harddiski Ram olarak belirtme olayını daha önceden duymamam benim cahilliğim mi?
Yoksa yine izlenme kazanmak için yapılan oyunlardan mı? Sanırım tekrar format atarsanız ayarlarınız düzelebilir. (TEMİZ BİR ŞEKİLDE)

Zaten kendin de söylemişsin. Yaptığın saçma şeyler yüzünden veriyordur bu hataları. Bilgisayara tekrar format atıp temiz bir şekilde o önceden yaptıklarını yapma bir daha ve kullanmaya devam et.

Driverleriniz kurulu mu?
Harddiski RAM olarak belirtme olayını daha önceden duymamam benim cahilliğim mi?
Yoksa yine izlenme kazanmak için yapılan oyunlardan mı? Sanırım tekrar format atarsanız ayarlarınız düzelebilir. (Temiz bir şekilde)

Haddiski RAM olarak belirtmek diye bir şey var. Biraz araştırma yaparsanız görürsünüz. Format atmak pek istemiyorum çünkü en son formatta bilgisayar bazı driverları kurmamıştı ve internete lan koblosuyla bile bağlanmıyordu. Ayrıca çözünürlük 800×600'ün üstüne çıkmıyordu. Ben bilgisayarımı bilgisayarcıya götürmek zorunda kaldım. Yine böyle bir şey olsmasından korkuyorum. Format dışında başka çözüm yolları varmıdır acaba.
Zaten kendin de söylemişsin. Yaptığın saçma şeyler yüzünden veriyordur bu hataları. Bilgisayara tekrar format atıp temiz bir şekilde o önceden yaptıklarını yapma bir daha ve kullanmaya devam et.

Bilgisayarımım bu ayarları yapmadan önceki zamana sistem geri yükleme ile yükledim. Ama sorun çözülmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı