Çözüldü Bilgisayar çalışıyor ama açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SquoN

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dün bilgisayarı açtıktan sonra Windows'un Wi-Fi adaptörünü görmediğini fark ettim sonrasında yeniden başlattım ama açılmadı.
Kasanın ışığı yanıp sönüyor tüm fanlar çalışıyor ama görüntü yok, klavye fare çalışmıyor.
RAM, HDD, SSD testi yaptım BIOS'u sıfırladım çalışmadı. Başka ne yapabilirim?
Ekran kartı onboard, farklı anakart PSU test etme imkanım yok. Acil yardıma ihtiyacım var sadece ders amacıyla kullanıyorum.
Anakart G41-Mxe

Çözüm
Yardımınız lazım bilgisayar açıldı ancak CPU 1 GHz da çalışıyor ve bilgisayar aniden kapanıyor.
RAM hakkı rahmetine kavuşmuş sorun çözüldü.
Merhaba dün bilgisayarı açtıktan sonra Windows'un Wi-Fi adaptörünü görmediğini fark ettim sonrasında yeniden başlattım ama açılmadı.
Kasanın ışığı yanıp sönüyor tüm fanlar çalışıyor ama görüntü yok, klavye fare çalışmıyor.
RAM, HDD, SSD testi yaptım BIOS'u sıfırladım çalışmadı. Başka ne yapabilirim?
Ekran kartı onboard, farklı anakart PSU test etme imkanım yok. Acil yardıma ihtiyacım var sadece ders amacıyla kullanıyorum.
Anakart G41-Mxe
Monitör kablosunu kontrol edin. Ekran kartı zarar görmüş olabilir.

Yardımınız lazım bilgisayar açıldı ancak CPU 1 GHz da çalışıyor ve bilgisayar aniden kapanıyor.
RAM hakkı rahmetine kavuşmuş sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam çözüme ulaşıldı mı?
Aynı sorunu yaşıyorum ama kimse yardımcı olmuyor ve çözümü bulamıyorum.

İkisinde de değilmiş garantiye yolladım onlar bakıyorlar yüksek ihtimalle güç kaynağı ya da işlemci rahmetli olmuş. 3 haftalık PC'de böyle bir şey olması komik.
Saçma bir şekilde çözümü görmemişim çok pardon. Konuyu daha fazla meşgul etmeyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı