Bilgisayar durmadan çöküp mavi ekran veriyor

Vardilex

Hectopat
Daha fazla  

Dokunamıyorum. PC durduk yere oldu. Dün oynarken bir şey yoktu. Cöpe atacağım PC az kaldı.

Anakart falan ne arızalıysa söyleyin ona göre degişeyim ya da işletim sistemini Windows degilde Steam OS yapayım.

Son düzenleme:
Bip sesi dediniz. Ses nasıl bir ses, Mesela 2 uzun bip 1 kısa bip gibi. Açıklar mısınız?

Güncellemek fayda degil tamtersi zarar hatalı driver bulup silmem gerek.

Güncellemek zaten repair eder aynı zamanda. Yardım etmeye çalışıyor arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberi uygulayın. Eğer 2 RAM varsa RAM'lerin her birini teker teker test edin.

Test ettim, herhangi bir sorun yok, 0 hata.

Galiba sorunu cözdüm gibime geldi. Anakart ASUS B450-A ve Ryzen 7 2700X 3600 MHz desteklemiyor tahminimce ben de 3600 MHz manuel yaptım 3 ay önce. Şu anda kesin driver cakıştırdı Wolfenstein oyunundan sonra bu da RAM'e yük bindirdi ve cökmeye sebep oluyor. RAM'i MHz 3600 MHz'den 3200 MHz'e cektim şu an cökme sorunu yok. :/

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Tune'dan Health kısmının ekran fotoğrafını atın. Ayrıca Error Scan kısmından Quick Scan kapalı tarama yapın. Sonuçları benle paylaşın.

Test ettim, herhangi bir sorun yok, 0 hata.

Galiba sorunu cözdüm gibime geldi. Anakart ASUS B450-A ve Ryzen 7 2700X 3600 MHz desteklemiyor tahminimce ben de 3600 MHz manuel yaptım 3 ay önce. Şu anda kesin driver cakıştırdı Wolfenstein oyunundan sonra bu da RAM'e yük bindirdi ve cökmeye sebep oluyor. RAM'i MHz 3600 MHz'den 3200 MHz'e cektim şu an cökme sorunu yok. :/

Hataların sebebi hiç dediğiniz şeye benzemiyor. Bence yine de test edin.

Şu an HD Tune test bitiyor yarısı bitti.

Desktop Screenshot 2023.07.11 - 00.22.17.94.png

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2023.07.11 - 00.21.23.29.png
    Desktop Screenshot 2023.07.11 - 00.21.23.29.png
    714 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı