Bilgisayar ekran kartını görmüyor

Süleyman12321

Centipat
Yer
System 32
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bilgisayarı başlatırken bilgisayar siyah ekranda kaldı ama ne mouse vardı ne de bir şey sadece siyah ekran sonra fişi çektim taktım ekran geldi düzeldi ama Görev Yöneticisi'nden baktığım zaman ekran kartı gözükmüyordu.

1671359677796.png

Hata kodu 31'e baktım da fazla ısınan kartlardaki sorunmuş. DDU ile sürücüyü silip tekrar yüklemeye çalış.

Hocam AMD kartlarının sürücülerine çok hakim değilim ama DDU ile sürücüyü silin tekrar kurun düzelme ihtimali var.

Hocam DDU ne olduğunu bilmiyorum yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum bilgisayarım son haftadır bilgisayarım siyah ekranda kalıyordu fişi çekip açıyordum oluyordu AMD bir şey olmuyordu ama bugün böyle bir şey oldu korkmaya başladım DDU ne olduğunu açıklar mısınız?

Hocam DDU ne olduğunu bilmiyorum yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum bilgisayarım son haftadır bilgisayarım siyah ekranda kalıyordu fişi çekip açıyordum oluyordu AMD bir şey olmuyordu ama bugün böyle bir şey oldu korkmaya başladım DDU ne olduğunu açıklar mısınız?

Hocam DDU ekran kartı sürücünüzü en temiz şekilde kaldırmaya yarıyor YouTube DDU ile sürücü nasıl kaldırılır yazarsanız birçok video çıkar karşınıza oradan bakıp yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı