Bilgisayar ekranında çizgi çıkıyor

Masquridea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Videoda da görüldüğü üzere sistemimde böyle bir arıza ile karşı karşıya kalıyorum. Donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğu konusunda hala tam olarak bir düşünceye varmış değilim lakin donanımsal bir problem olduğu düşüncesi daha çok yer ediyor aklımda. Bu durum hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması çok iyi olacaktır. Şimdiden teşekkürler.

Videoda da görüldüğü üzere sistemimde böyle bir arıza ile karşı karşıya kalıyorum. Donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğu konusunda hala tam olarak bir düşünceye varmış değilim lakin donanımsal bir problem olduğu düşüncesi daha çok yer ediyor aklımda. Bu durum hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması çok iyi olacaktır. Şimdiden teşekkürler.
Başka monitörle deneyin PC'yi ya da monitörü başka PC'yle deneyin.

Arkadaşların dediği doğru ama benim açımdan monitörden kaynaklanıyor monitöre bağlanabilen.
Başka bir ürün ile denersen kesin bir sonuca ulaşırsın örnek Mi Stick PS4.

Yeni konular

Geri
Yukarı