Bilgisayar Ekranını Daraltma

leçon0000

Kilopat
Daha fazla  
Sizlere uzun süre araştırıp çözümünü bulamadığım bir sorunumla ilgili fikir danışmak istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim, bu konuyu Technopat dahil birçok platformda bu başlık adı altında araştırdım ama bir şey bulamadım. O yüzden yardımcı olmak istemeyen arkadaşlar kızıp beni üzmesinler. 🙂

Bilgisayar masam çok dar olduğu için 25 inç ekran bana fazla yakın duruyor. Bu yüzden oyun oynarken ekranı tam görmemi engelliyor. Bütün oyunlarda 'black bar' yani siyah bar oluşturulamadığı için, pencere modundayken ise fare imleci sürekli masaüstüne geçtiği için bu ben de büyük bir strese sebep oluyor. Sizden ricam eğer böyle bir ayar varsa tabii bilgisayar ekranını yanlardan daraltabileceğim bir sistem ayarı yahut 3. Parti programı var mı bilginiz varsa paylaşmanız.

Yardım etmek isteyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Herkese iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı